Ristsõna lahendamise võistlus

Aitäh kõigile osalejatele! Võistlus on lõppenud ja võitjaid teavitatud. 
Hea õpetaja (õpetaja rollis olev lapsevanem)!
Kui soovid algklassi lapsele natuke tegevust anda, siis lase tal lahendada allolev ristsõna ja lahenduseks saadud vastus saada Nipi Öku korrutamise kaartide Facebooki: https://www.facebook.com/nipikaardid sõnumitesse.
Loe lisaks

Pakkumine klassidele

Nipi Öku korrutamise kaardid on kindlasti väga heaks abiliseks õpilastele, kes alustavad korrutustabeli õppimist või soovivad oma teadmisi kinnistada.

Loe lisaks

Tähelepanelik õppija leidis ühelt kaardilt pisivea

Alates 01.03.2021 müügil uuendatud kaardid, millel seda viga pole. 

Nipi Öku korrutamise kaartide ostjate tagasiside on kulda väärt!✨
Lisaks headele sõnadele on mulle eriti oluline kui keegi märkab midagi, mis võiks teisiti või paremini olla.🤗
Kuigi kaardid on läbinud mitme silmapaari kvaliteedikontrolli, märkas üks terava pilguga, armas inimene, et 6-ga korrutamise kaardil on pisitilluke aps või miskit puudu...Aitäh, et märkasid ja tagasisidet andsid! 😍
Ka mu oma laps ei saanud veast aru ja hakkas kohe täringuid veeretama. Kas sina märkad, mis kaardiga juhtunud on? 😃
Loodan südamest, et see pisike viga õppimist ei takista. 😊🙏
🎲🎲Pildilt on näha permanentne marker. Jah, ka seda saab kaardi tagumiselt küljelt kustutada! 🙃😉

Loe lisaks

Nipi Öku leiad ka Facebookist ja Instagramist

Instagramis jagame pilte Nipi Öku korrutamise kaartide sünni- ja arenguloost . Otsi meid sealt üles @nipikaardid. 
Facebooki lehe kaudu hoiame oma sõpru kursis uudistega Nipi Öku tegemistest ja kindlasti ei jää tulemata ka mõni vahva mäng. :) Toksi otsingusse sisse Nipi Öku ja leiad meid siit: https://www.facebook.com/nipikaardid. 
Põnevate korrutamisteni! :)

Loe lisaks

Nipi ÖKU Sünnilugu ja tutvustus

Kaartide sünnilugu
Mina olen Helina- Nipi Öku korrutamise kaartide idee autor.
Nipi Öku kui hea õpiabi sündis 2020.aasta oktoobris Läänemaal tänu minu enda pojale Henrile. Teatavasti on korrutustabeli meelde jätmine parajaks pähkliks paljudele lastele ja nii oli ka minu omale. Otsisin internetist materjali, kus oleks korrutustabeli õppimiseks välja toodud ka seoseid-nippe, aga kõik oli ikkagi liiga üldine või keeruline. Otsustasin asja ise käsile võtta ja valmisid kaardid koos lihtsate mängudega, mis aitavad lapsel õppida.
Nime- Nipi Öku- inspiratsioon tuli iseenesest. Tegu on kaaridega, kust leiab õppimiseks vajalikke nippe, sealt tuligi sõna "Nipi". Öku on teada kui öökulli hellitav nimi. Öökull on tuntud kui tarkuse ja abivalmiduse sümbol ning paljude õppeasutuste ja -vahendite logolt võib leida just teda . Tahtsin, et kaartidel oleks natuke erilisem tähendus ja mõjuks õppivale lapsele positiivselt, seega said nad nime. 
Kõige alguses tegin oma lapsele korrutustehted koos erinevate piltidega. Need jäid aga mingil põhjusel sahtlisse seisma.
Arendasin kaarte edasi ning loovus hakkas mingil hetkel ise tööle ja mõtted jooksma. Algselt oli öökull võetud kujundusprogrammist, aga poja õpetaja Merlin andis mõtte, et öökullike võiks rohkem elada ja numbritega trikke teha. Nipi Ökule andis lõpuks välimuse ja pani numbritega „võimlema“ 16-aastane andekas Haapsalu kunstnik Kenele Pärnaste.

Kaarte aitasid täiendada õpetajad ja jagasin neid ka lastele katsetamiseks. Esimesed kaardid ei olnud mängudega poolelt lamineeritud ja näidete sõnastusega tuli veel veidi tööd teha. Laste poolt tuli väga positiivne tagasiside ja kui õpetajad ütlesid, et siiani olidki puudu just sellised kaardid, siis sain julgust, et Nipi Ökule lennujõudu juurde anda. Korrutustabelit hakatakse õppima juba teises klassis. Põhiline sihtgrupp on 1.-4.klassi õpilased.

 Nii nagu lapsed proovivad korrutustabelit meelde jätta, nii maadleb ka Nipi Öku erinevate numbritega. Lõpuks ühiselt pusides ja mängides saab seegi vajalik oskus selgeks. :)

Loe lisaks