Eripakkumised

Lisa ostukorvi
 • Hinna nägemiseks vali komplekt
 • Valikus on Nipi Öku korrutamise kaardid, tähekaardid, tähekaartide vihik, õpikud "Klaveriõpik lastele" ja "Tuntud lastelaule klaverile" ja "Maimuke" täheklotsid.
 • "Klaveriõpik lastele" autor Reet Lantson
  Tegemist on esimese klaveriõpikuga Eestis, mis on mõeldud päris algajaile. Seejuures on viimase klaveriõpiku ilmumisest Eestis möödunud üle 20 aasta. Käesolev õpik sobib suurepäraselt laste õpetamiseks juba alates 4. eluaastast. Õpik on üles ehitatud lihtsalt ja loogiliselt, eesmärgiga teha õppimine mänguliseks ja lõbusaks. Klaveriõpiku autor on õpetanud klaverimängu nii Eestis kui ka mujal maailmas ning tutvustab õpikuga oma metoodikat algajaile. Õppimist alustatakse parema käega, jätkatakse vasaku käega ning lõpuks mängitakse kahe käega koos. Õpitakse mängima nii autori kirjutatud lugusid kui ka tuntud lastelaule nagu näiteks “Juba linnukesed”. Õpik on illustreeritud lõbusate piltidega, et oleks põnevam mängida ja lõbusam õppida.
 • "Tuntud lastelaule klaverile" autor Reet Lantson
  "Tuntud lastelaule klaverile" on klaveri- ja lauluraamat, mis sisaldab tuntud traditsionaalseid lastelaule. Tegemist on lugudega, mille saatel tänapäeva lapsed üles kasvanud on. Seetõttu peaksid need lood olema tuttavad kõikidele lastele. Raamatus on lood, nagu "Viis väikest parti" ("Five Little Ducks"), "Donald oli talumees" ("Old MacDonald Had a Farm"), "Kolm väikest kiisut" ("Three Little Kittens") jne.  

  ​Raamat "Tuntud lastelaule klaverile" on mõeldud väikestele klaverimängijatele ja lauljatele. Lood on seatud klaverile lihtsas võtmes, sobides algajatele klaverimängijatele alates 4ndast eluaastast. Mõeldes väikestele lauljatele on laulud tõlgitud autori poolt eesti keelde ning seatud nii, et lastel oleks neid mugav laulda. Raamat on koostatud neljas osas. Raamatu esimeses osas on lastelaulud seatud klaveril paremale käele ning lauljatele mõeldes on lugudel peal akordid. Teises osas on lastelaulud seatud vasakule käele. Raamatu kolmandas osas on valik lugudest seatud klaveril mõlemale käele. Raamatu neljas osa on mõeldud taaskord lauljatele, seega neljandas osas on lastelauludede lisasalmid.

 • "Maimuke" täheklotsid (15tk) on toodetud Eestis käsitööna. Viimistletud veebaasil värvidega, tähed ja numbrid on peale kirjutatud veebaasil akrüülmarkeriga. Pakendatud riidest kotikesse. Õpi tähti või ehita torni- arendav igatpidi! 
 • Korrutustabeli plakatit on võimalik saata vaid kulleriga, sest plakat ei mahu pakiautomaati.